Szukaj
?
 
 
 
aktualności dla studentów niepełnosprawnych
 
 
 
IEON dla BON program partnerski
 

Finał "Aktywizacji Zawodowej" to doskonała okazja na kontynuowanie sukcesu wraz z platformą IEON. Zapraszamy wszystkie uczelniane Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oraz jednostki działające na rzecz studentów z niepełnosprawnością do wzięcia udziału w Programie Partnerskim "IEON dla BON".

Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby studentów niepełnosprawnych chcących wziąć udział w kursach zawodowych za pośrednictwem platformy e-learningowej.

PRZYSTĄP DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO IEON:

Zyskaj darmowe szkolenia dla studentów Twojej uczelni: zgłoszeni studenci otrzymają bezpłatny dostęp do wszystkich szkoleń e-learningowych na platformie IEON do końca 2012 roku.

Otrzymaj darmowy certyfikat świadczący o zaangażowaniu BON-u w szkolenia e-learningowe: BON przystępujący do akcji otrzyma papierowy certyfikat Programu Partnerskiego "IEON dla BON".

Twórz szkolenia razem z nami, wybieraj tematykę i formę kursów: zyskujesz możliwość stworzenia bezpłatnego e-szkolenia o dowolnie wybranej tematyce, np.: szkolenie BHP lub biblioteczne.

Otrzymuj informacje o najnowszych szkoleniach: zgłoszone jednostki BON zostaną włączone do systemu informującego o nowościach szkoleniowych na platformie IEON.

W jaki sposób przystąpić do Programu Partnerskiego 'IEON dla BON"?

Aby wziąć udział w Programie Partnerskim należy do 26-go lutego zadeklarować liczbę studentów, która otrzyma możliwość bezpłatnego korzystania z e-learningowych szkoleń zawodowych do końca 2012 roku. Lista musi zawierać dane osobowe wraz z adresem mailowym studenta oraz kierunkiem studiów.

Biuro, które wykaże się największą aktywnością w Programie Partnerskim otrzyma nagrodę w postaci talonu podarunkowego na dowolnie wybrany sprzęt multimedialny.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Partnerskim "IEON dla BON" Internetowej Edukacji Osób Niepełnosprawnych.

Po szczegóły zapraszamy na stronę www.ieon.edu.pl oraz do kontaktu mailowego pod adresem ieon@ieon.edu.pl