Szukaj
?
 
 
*  
Multimedia
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
*  
Media
 
     - 
 
 
 
Akademickie Radio Akadera (87,7 FM)
 
 
 

Radio Akadera Politechniki Białostockiej – to miejsce magiczne…. Spotyka się tutaj wielu niezwykłych ludzi: uczą się dziennikarstwa, poszerzają swoje horyzonty, znajdują przyjaciół.  Nie sposób zliczyć tych wszystkich, którzy pojawili się w naszym radiu mieszczącym się w Hotelu Asystenta przy ulicy Zwierzynieckiej 4.  Tu swoją karierę rozpoczynało wielu dziennikarzy pracujących potem w takich stacjach radiowych jak: RMF FM, Radio Bis, Program 1 Polskiego Radia, Radio Olsztyn, Radio Kolor czy Radio Białystok. Nie jeden z nich właśnie w radiu Akadera poznał magię tego medium i oddał mu się na wiele lat, a nawet na całe życie.

Gramy muzykę rockową, staramy się dla Was wybierać najsmaczniejsze jej kąski. W serwisach mówimy o sprawach ważnych dla młodych ludzi: sposobach rozwijania kariery zawodowej, konkursach, imprezach kulturalnych. Nie omijamy też najważniejszych wydarzeń z Białegostoku i okolic, kraju, oraz świata. Mamy ciekawe audycje autorskie z muzyką rockową, metalową, czy klubową.
W Radiu Akadera pracują świetni i doświadczeni prezenterzy, oraz liczna ekipa studenckich dziennikarzy, którzy uczą się tego trudnego rzemiosła. I Ty możesz znaleźć się wśród nich. Czekamy z otwartymi ramionami na Was wszystkich.

Słuchaj nas na częstotliwości 87,7 FM i w Internecie: www.akadera.bialystok.pl


Redaktor naczelna Radia Akadera - Julitta Grzywa