Szukaj
?
 
 
 
Ogłoszenia dla studentów
 
 
 
Zaprojektuj odrzutową grafikę – konkurs dla projektantów
 

Zapraszamy studentów przede wszystkim kierunków projektowych, graficznych, artystycznych oraz komunikowania do udziału w konkursie na grafikę poszycia nowego polskiego samolotu odrzutowego klasy family&business.

Flaris LAR 1 to konstrukcja unikalna w skali światowej, łącząca w sobie lekkość szybowca i prędkość odrzutowca. Został zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych. Docelowo każdy z samolotów będzie pokryty indywidualnie zaprojektowaną grafiką wyrażającą osobowość właściciela. W związku z tym już dziś szukamy projektantów, którzy będą twórcami odrzutowej grafiki samolotów Flaris LAR1.

WYZWANIE:
Zaprojektuj niepowtarzalną grafikę, odchodząc od panujących w przemyśle lotniczym trendów. Nie bój się własnych pomysłów. Nie ograniczaj wyobraźni. Inspiracją może być wszystko - skóra węża, paszcza rekina, grzywa lwa, języki ognia, krople wody, hipisowskie kwiaty, wzory niczym z desek snowboardowych - wszystkie chwyty dozwolone! Grafika samolotu ma wyrażać charakter jego właściciela, zgodnie z zasadą „Pokaż mi swojego Flarisa, a powiem Ci kim jesteś.”

TERMIN
I etap: do 3.01.2013 r.
II etap – głosowanie internautów

NAGRODY:
I Nagroda: 5 tys. zł netto oraz realizacja projektu na samolocie prezentowanym podczas 50. International Paris Air Show Le Bourget 17-23 czerwca 2013 r. i lot Flarisem wraz z osoba towarzyszącą
II nagroda: 2 tys. zł netto

nagroda internautów: 2 tys. zł netto

wyróżnienia: współpraca z Metal-Master na podstawie odrębnych umów /możliwość zaprezentowania swoich projektów, podpisanych imieniem i nazwiskiem autora (autorów), podczas 50. International Paris Air Show Le Bourget 17-23 czerwca 2013 r./

nagrody dodatkowe: 1 tys. zł netto

Materiały do projektowania, regulamin konkursu i inne informacje znajdziesz na stronie: www.flaris.pl/konkurs

Organizator: Metal-Master, producent samolotu Flaris LAR 1